Hizmetlerimiz

 

Diode Buz Lazer

Orjinal Diode Buz Lazer ile Ağrısız Acısız
Sonuç Garantili Bay-Bayan Epilasyon Keyfi
Devamını Oku »

Cilt Bakımı

Cildinizi derinlemesine
temizlemek için cilt tipinize uygun bir yüz temizleyiciden yardım almalısınız.
Devamını Oku »

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, diyet ve spora rağmen verilemeyen bölgesel yağların ameliyatsız bölgesel incelme ile parçalanması ve yağ dokusunun küçülmesidir.
Devamını Oku »

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, son dönemlerde gittikçe popülerleşen bir güzellik akımıdır. İşlem, kirpiklerinizin uzun bir süre boyunca kıvrık görünmesini sağlar.
Devamını Oku »

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, geniş renk skalalı pigmentlerin tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin ikinci katmanına yerleştirilmesi işlemidir.
Devamını Oku »

Dövme Silme

Özel tasarlanmış lazerler ile dövme silme ve leke tedavileri görülmektedir. Deride ki epidermis tabakasına gönderilen ışınlar ile dövmeye renk veren bileşikler parçalanarak ortadan kaldırılmaktadır.
Devamını Oku »

Microblading

Kaşlarımızda saçlarımız gibi genetik ya da çevresel etmenlere bağlı olarak farklılık gösterilmektedir. Seyrek kaşlar da bu durumlardan birisidir ve microblading ile kaşlarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Devamını Oku »

Afro Dalga

Afrika dalgası olarakta bilinen saç trendi son zamanlarda oldukça tercih ediliyor ve saçların dolgun görüntüsüyle harika bir görünüm elde ediliyor.
Devamını Oku »

Kalıcı Makyaj Silme

Güzellik uzmanları tarafından yapılan kaş sildirme işlemi kaliteli solüsyon ve kaliteli cihaz yardımıyla hassasiyet ile yapılması gereken bir uygulamadır.
Devamını Oku »

Eyeliner Silme

Kalıcı Eyeliner Silme işlemi bir çok şekilde yapılmaktadır.En iyi ve en güvenli silme işlemi Yüksek Güzellik Merkezi ile yapılır.
Devamını Oku »

Kaş Konturu Silme

Lazerle Kaş silme işlemi belli aşamalar ve belli lazer cihazları kullanılarak yapılmaktadır.
Devamını Oku »

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, lazer teknolojisi yardımıyla, en kısa sürede,en az ağı ve yan etkiyle vücuttaki istenmeyen tüyleri güvenli ve kalıcı bir şekilde yok etme yöntemidir.
Devamını Oku »
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?