Microblading

Microblading

Microblading

Kaşlarımızda saçlarımız gibi genetik ya da çevresel etmenlere bağlı olarak farklılık gösterilmektedir. Seyrek kaşlar da bu durumlardan birisidir ve microblading ile kaşlarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz.

MİKROBLADİNG NEDİR?

Microblading, her bir saçı elle çekmek için, bir bıçak şekline benzeyen çok ince iğnelerden (biz buna mikro bıçak diyoruz) oluşan, manuel (makine değil) tek kullanımlık el aleti kullanılarak yapılan bir kozmetik yarı kalıcı makyaj şeklidir. ve aynı anda pigmenti cilde implante edin. 

MİCROBLADİNG NASIL YAPILIR?

Bir MLA Usta Sanatçısı tarafından çizilen her yeni saç darbesi , müşterinin doğal kaş kıllarını simüle etmek ve çok doğal bir görünümle sonuçlanan renk ve dolgunluk eklemek için müşterinin mevcut kaşlarıyla kusursuz bir şekilde karıştırmak içindir. Microblading işlemimiz , yüzünüzü ve kişiliğinizi tamamlayan özelleştirilmiş bir şekil, görünüm ve his tasarlamamızı sağlar. Deneyimli MLA Usta Sanatçılarımızın dümende olmasıyla, sonuçlar muhteşem ancak farkedilemez olacak.    

MİCROBLADİNG KİMLER İÇİNDİR?

Microblading, yamalı, ince veya düzensiz kaşları olan ve en doğal görünen sonuçları arayan müşteriler için ideal bir çözümdür. Ancak herkes microblading için aday değildir ve cilt durumu ve sağlık gibi dikkate alınması gereken farklı unsurlar vardır. Microblading, normal cilde ve küçük gözeneklere sahip müşteriler için en uygundur. Ciltteki yağ, Microblading saç darbesinin genişlemesine ve bulanıklaşmasına neden olabilir, bu nedenle müşterinin cildi ne kadar az yağlı olursa sonuç o kadar iyi olur. MLA'da, kimin microblading için iyi bir aday olduğuna ve kimin microblading'den kaçınması gerektiğine karar vermek için uyguladığımız çok katı yönergelerimiz var!

MİCROBLADİNG İÇİN FARKLI TEKNİKLER VE YAKLAŞIMLAR VAR MI?

Evet, Microblading'e birkaç farklı yaklaşımdan daha fazlası var. Saç darbelerinin hepsinin bir yöne gittiği 1D Kaşlar vardır. Saç darbelerinin kaş sırtları boyunca belirli bir düzende düzenlendiği 3D Kaşlar vardır, 3D efekti yaratır. MLA'da  dünyaca ünlü microblading sanatçısı Lindsey Ta  , sektördeki en doğal ve popüler microblading tasarımlarından biri olarak kabul edilen özel bir saç modeli yarattı. Bu dönüşümsel microblading modeli, yalnızca bir  MLA Master Artists tarafından doğru bir şekilde gerçekleştirilebilir , dünyanın her yerinden müşterilerin buraya gelmesinin nedeni budur.

YENİ BİR MİCROBLADED KAŞ SETİ İÇİN KAÇ SEANSA İHTİYACIM VAR?

Yeni bir  Microbladed kaş seti  tamamlamak için iki randevu alır. Microblading tekniği ve sanatı çok hassastır ve bu nedenle tüm vuruşların eşit şekilde pigmentle doyurulmasını sağlamak için iki ziyaret gerekir. İkinci randevuya tamamlayıcı rötuş denir ve pigmentler cilde yerleştikten sonra ilk randevudan 6 ila 8 hafta sonra gerçekleşir. Bu tamamlayıcı rötuşta, sanatçı gerekli tüm ayarlamaları yapar ve her saç darbesinin eşit bir renge sahip olmasını sağlar.

YENİ MİCROBLADED KAŞLARIMIN BAKIMINI NASIL YAPABİLİRİM?

Rengin canlılığını ve tazeliğini korumak için ilk tamamlayıcı rötuştan sonra yıllık rötuş yapmanızı öneririz. Doğal solma, güneşe maruz kalma gibi dış etkenlerin yanı sıra, vücudunuz onu sisteminizden metabolize ederken pigmentlerin kademeli olarak parçalanması gibi iç etkenlerden de oluşur. Herkes solma sürecini farklı şekilde deneyimleyebilir ve bu gerçekten cilt tipine ve yaşam tarzına bağlıdır.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?