Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, son dönemlerde gittikçe popülerleşen bir güzellik akımıdır. İşlem, kirpiklerinizin uzun bir süre boyunca kıvrık görünmesini sağlar.

TEK BİR BASİT KİRPİK LİFTİNG İLE FARKLAR DÜNYASI

Kirpik lifting, zahmetsizce güzel kıvrılmış kirpiklerle ilgilenen herkes için mükemmel bir seçenektir. Kirpik lifting, gözlerinize o ekstra vay faktörünü vermek için ihtiyacınız olan şey! Misafirlerimiz, hayatı kolaylaştırdığı için kirpik lifting yaptırmayı çok seviyor. Kirpik lifting ile her sabah sekiz haftaya kadar mükemmel kıvrık kirpiklerle uyanacaksınız. Kolay ve güzel—bir kirpik lifting ihtiyacınız olan şey.

LASH LIFT NEDİR?

Kirpik lifting, düz kirpiklerinizi alır ve sekiz haftaya kadar kalıcı bir kıvrıma dönüştürür! The Lash Lounge'da uzman stilistlerimiz, doğal kirpikleriniz için mükemmel, güvenli özel kıvrımı elde etmek için silikon kaldırma çubukları kullanır. Göz şeklinize ve diğer yüz özelliklerine en uygun kıvrımı seçmenize yardımcı olacağız. Daha sonra kirpiklerinizi çubuğa yapıştırmak için yumuşak bir yapıştırıcı kullanırız ve kıvrımı yerine yerleştiririz. Kirpikleriniz için perma gibi. Tüm süreç bir saatten az sürer!

Kirpik lifting, genellikle kaldırma ve renklendirme olarak bilinen kirpik renklendirme ile eşleştirilir .

KİRPİK LİFTİNG VE RENK TONU NEDİR?

Kaldırma ve renklendirme, kirpik kaldırma ve ardından kirpik renklendirme işlemidir. Neden onları birleştirelim? Gözlerinizi gerçekten öne çıkarmak için sevdiğiniz kirpik liftingi koyu ve güzel bir renkle birleştirecek!

Profesyonel stilistlerimiz, şımarık yeni kirpikleriniz için en iyi rengi seçmek için sizinle birlikte çalışır. Hem cilt tonunuzu hem de güzel buklelerinizi tamamlayan renkleri seçeceğiz. Kullandığımız boyalar %100 güvenli ve yumuşaktır, ancak alerjiniz veya alerji hassasiyetiniz varsa, randevu almadan önce yerel Lash Lounge'ınızı aramanızı öneririz. Renklendirme işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. Kaldırma ve renklendirmeden sonra dört haftaya kadar kirpikleriniz canlı ve koyu olacaktır - çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez.

KİRPİK LİFTİNG = BAKIMSIZ GÜZELLİK

Özelliklerinizi tamamlayan özel bir kıvrılma bulacağız.
Kirpik lifting işlemi sekiz haftaya kadar sürer.
Endişelenmeden duş alabilir, yüzebilir ve terleyebilirsiniz.
Sabah rutininizi tamamen basitleştirir.
Ekstra cesaret için, bir kaldırma ve renk tonu düşünün.


LASH LIFT

Maskaranıza sayonara demeye hazır mısınız ? Zarif bir kirpik lifting ile sabah rutininizi basitleştirin. Artık kirpik kıvırıcı yok. Artık dağınık makyaj yok. Bugün randevu almak için yerel Lash Lounge ile iletişime geçin. Özel bir kirpik lifting (veya lifting ve renk tonu) ile her zaman muhteşem görünerek ve muhteşem hissederek uyanacaksınız.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?